vladbespalov (vladbespalov) wrote in ua_freetravel,
vladbespalov
vladbespalov
ua_freetravel

Спальне купе, сніданок, кава non stop та Wi-Fi: їдемо з України у Прагу за 23 євро

Originally posted by vladbespalov at Спальне купе, сніданок, кава non stop та Wi-Fi: їдемо з України у Прагу за 23 євро
2017-04-09 Прага_(5)

Прямі поїзди з України (навіть якщо і з Ужгороду) у Прагу коштують астрономічні суми. Втім є вихід як швидко і з неменшим комфортом дістатися до столиці Чехії. Особливо цей варіант підійде мешканцям Закарпаття, Києва любителям нічних переїздів (можна зекономити на ночівлі) та тим, хто хоче побачити по дорозі щось нове.

Добираємося до Ужгороду (з Києва сюди їздить купа нічних поїздів). Можемо прогулятися містом, а інший варіант - одразу сісти на автобус до словацького міста Кошице.

Квиток від 150 до 185 гривень. Всього на день 4 рейси. Черги на українсько-словацькому кордоні невеликі і автобус прибуває вчасно.
Ужгород Кошице

Оглядаємо гарне місто Кощице, а ввечері сідаємо на нічний поїзд приватного чеського перевізника RegioGet (відправлення о 21:22 за місцевим часом) і прибуваємо зранку наступного дня о 5:58 у Прагу.


У поїзді є два типи вагонів – сидячі та спальні різних типів.

Найдешевший варіант з останніх – тариф low cost. Ціна – смішні 280 крон (на 14.8 – 320 гривень).low

А ось комфортніший проїзд зі спальним місцем коштує на дві сотні більше – 480 крон (550 гривень). Це певний мікс нашого купе та плацкарту, адже тут 6 місць. Протягом ночі працює охоронна служба.

У ціну входить постільна білизна, мінеральна вода, а зранку – легкий сніданок та кава/чай. При чому ці напої подаються non-stop.
Є і купа на 4 особи і спеціальні «рожеві купе» для жінок!ceny

Таким чином найдешевший варіант проїзд з Ужгород до Праги з пересадкою у Кошице обійдеться у 470 гривень (сидячий і без сервісу), а комфортний варіант зі спальним місцем – 700 гривень.

Отримайте 10% від вартості житла назад на картку від booking.com. Сумується з іншими знижками. Гроші зарахують за кілька днів після виселення.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment