?

Log in

Originally posted by vladbespalov at Як нас дурять автобусні лоу-кости
2016-10-18 Bucuresti_(96).JPG
Зібрав основні моменти, як автобусні лоу-кости хочуть з нас виманити зайву копійку і яким чином ці неприємності обійти або ж мінімізувати свої витрати.Лайфхаки тут...Collapse )

Denys Iaroshenko
Пpoшу пpoщeния, ecли нe пo тeмe.Нaбиpaю peфepaлoв.
Пpиглaшaю в нeплoxую cиcтeму, мoжнo пoлучaть дeньги бeз влoжeний пpиглaшaя, a мoжнo 10% в дeнь пoлучaть. Пpoeкт paбoчий пpoбуйтe!!
Рeгиcтpaция http://lecompany.org/?ref=Surreal
Originally posted by vladbespalov at 200 гривень: Дорога до Бухаресту через Берлін з двома перельотами


Подорожувати і навіть літати можна абсолютно безкоштовно! А використавши свою кмітливість є можливість зробити навіть кілька перельотів за 0 євро.Дізнатися як...Collapse )
Оригінал dr_vano в Печера Ан-сюр-Лес та Бульйонський замок

Пора поговорити за Бельгію. Це країна невелика, гарній бабі сісти. Тому все поряд. Вона майже ідеальна для екскурсій вихідного дня. Одну з таких подорожей, у франкомовну частину країни Валонію, організувала студентська організація Pangaea Льовенського Університету. Якщо кому пощастить навчатись в Льовені, обовязково скористайтесь пропозиціями, що вони пропонують. Це і цікаво, бо їдуть в місця, куди самому добратись не завжди просто, і вигідно, бо групові білети завжди дешевші.

Їхали ми на південь в сторону Арденн. Це така невисока гірська система на півдні країни. Першим пунктом екскурсії була печера Ан-сюр-Лес (Grottes de Han-sur-Lesse), що знаходитья воднойменному селі провінції Намюр. Сайт печери http://grotte-de-han.be/en

Екскурсія починається в центрі села.

Read more...Collapse )

Метки:

Originally posted by vladbespalov at Їдемо у Румунію: як дешево дістатися, де жити, що подивитися і які там ціни
 photo 2016-10-17 Sibiu_185_zpskkzyiwlk.jpg

Румунія – країна, з якою ми маємо більше 600 кілометрів спільного кордону, втім, корисної інформації про мандрівки по території нашого південного сусіда вкрай мало. Я вирішив заповнити цей пробіл.Дізнатися про практичні аспекти мандрів...Collapse )

Японія

Оригінал dr_vano в Японія
Є такий цікавий вид туризму, як науковий. Це поїздки на різноманітні конференції, семінари, воркшопи. Цікавий він не лише тим, що, як і вся наука, є можливістю задовольнити власну цікавість за рахунок платників податків, а й тим, що не ти обираєш куди їхати. Також, ці події, як правило не на один день, а десь на тиждень, тому є час спокійно прогулятись місцевістю, де все відбувається. Плюс таких поїздок ще в тому, що в більшості країн при оформленні візи для науковців діють окремі правила і сприймають нас, як касту блаженних з яких багато не візьмеш.
Read more...Collapse )

Метки:

Originally posted by vladbespalov at Як ми побували у Румунії за 240 гривень
 photo main Maramures_zpsfbxila6c.jpg

Наш сусід – Румунія не є популярним місцем для нашого мандрівника, а даремно, про що ми переконалися минулої неділі, коли вирвалися туди на одноденний тур, витративши при цьому невеликі гроші.

За пару останніх років дістатися до цієї країни стало простіше – кілька років тому у закарпатському Солотвино відкрили пункт пропуску, а з 2014 року відвідати Румунію можна з діючим мультишенгеном (або навіть з візою на 2 в’їзди до будь-якої країни ЄС).Дізнатися більше...Collapse )

Виза в Нидерланды

Друзья! Хочу на новогодние праздники в Нидерланды к другу и у него же проживать. Если у кого-то есть опыт, подскажите, пожалуйста, как лучше поступить: брать обычную туристическую визу (и как тогда быть с бронью гостиницы) или же гостевую (приватный визит), которая вроде как для посещения родственников и друзей. Смотрим формуляр приглашения на гостевую, просят "копії документів, що підтверджують родинні чи інші зв’язки між заявником та особою, що запрошує (наприклад, копія свідоцтво про народження і/або свідоцтво про шлюб)". У нас такого ничего нет, конечно же.
Заранее большое спасибо. 


https://www.youtube.com/watch?v=ZWEGBfa4Pvs

Озеро Барвінок розташоване у Львівській області, біля міста Новий Розділ.

У 60-х роках XX століття, за наказом тодішньої влади було перекрито греблею річку Барвінок. І на тому місці зробили оздоровчо-відпочинковий комплекс «Каштан» та дитячий табір «Барвінок».

Read more...Collapse )


Друзья - бывалые путешественники. Возможно, мой вопрос покажется наивным и блондинистым, но хотелось бы прояснить ситуацию. Собираетесь вы в путешествие, денег не то, что бы мало, но лишний комфорт в текущей ситуации будет роскошью. Вполне устроит переночевать пару ночей в хостеле. Заселились вы, получили в свое распоряжение кровать в номере для 5-10 человек. Ладно, когда номер выкуплен вашими друзьями и всех присутствующих вы мало-мальски знаете. А что делать, когда вы не знаете никого?

Как поступить в ситуации, когда ты путешествуешь в одиночку? Я не параноик, но чувство собственной безопасности мне не чуждо. В любом случае в поездке у каждого человека будет с собой паспорт, деньги (банковская карта), мобильный телефон (планшет), может быть фотик. Проснувшись поутру, не хотелось бы всего этого лишиться. Где хранить свои вещи, когда заселяешься в хостел? Под подушкой и чутко спать? Или есть специальные сейфы для хранения? Буду признательна за явки-пароли, комменты на эту тему.

Метки:

Latest Month

February 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Michael Rose